Hakkımızda

Tarihçe

30 yıllık geçmişe dayanan çıraklık, ustalık ve kalfalık dönemimizi şimdi kurumsal bir yapı olan hy inşaat ltd. Şti. Çatısı altında bir araya getirdik.

Kurucuları Halil İbrahim Alkanat ve Yunus Uçar olan HY İnşaat geçmişten bugüne işin küçüklüğüne, büyüklüğüne, yapısına, zorluğuna bakmadan en iyiyi en iyi şekilde ve zamanında yapmayı kendilerine bir ilke edinmişlerdir.

Sloganımız; kaliteyi, güveni ve zamanı bir araya getirmek olmuştur. Bu ilkelerden yola çıkarak günümüz teknoloji’sinide arkamıza alarak siz değerli halkımıza hizmet etmekten onur duymaktayız.

Misyonumuz

Bizler “önce insan” ilkesinden yola çıkarak; 30 yıllık inşaat tecrübemiz ve konusunda deneyimli personelimizle, sizlere daha iyi hizmet vermek amacı ile sektörde “farklı” olabilme hedefine ulaşmak için, her geçen gün yeniliklerle dolu imalatlar yapmaktayız. 1.sınıf kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeyerek; yıllarınızın emeğinin karşılığını almanız için elimizden geleni sağlamaktayız.

Müşterilerimizin yerine düşünüyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, yaşama değer katan çözümler üretiyoruz.

Şirket kuruluşumuzdaki ilkemizin “önce insan” oluşundaki neden; varoluştaki her şeyin insan için olduğuna inanarak, onların güvenliğini ön planda tutup, günlük yaşamlarını huzurlu bir ortamda geçirmelerini sağlama çabasındayız.

Vizyonumuz

Hergün yenilenen, sürekli değişim gösteren iş yaşamında; her zaman daha iyisini yapabilmek için kendimizi geliştirmeye, yetiştirmeye adamış bulunmaktayız. Şirketimiz sahip olduğu donanım ve uzman kadrosuyla alışılmışın dışında hızlı, kaliteli, güvenilir ve huzurlu yapılar üretme kabiliyetine sahiptir.

Sonuç olarak biz; etik değerlere ve ticaret ahlakına bağlı, insana değer veren ve insana yatırım yapan, müşteri memnuniyetini esas alan bir şirket olmayı hedeflemekteyiz.

Hizmetlerimiz çelik konstrüksiyon Fabrika binaları, sanayi kuruluşları, toplu konut kat karşılığı inşaatlar